QPIRby Kumibex

Tworząc nasz system mieliśmy 3 główne założenia. Chcieliśmy aby nasze produkty były proste w aplikacji (dla każdego), można było je aplikować nawet podczas trudniejszych warunków pogodowych (wiatr, niska temperatura) a także aby cały system był atrakcyjny cenowo i był w zasięgu każdego kto chce zabezpieczyć własnymi siłami swój dach płaski. Jesteśmy Polską firmą i od 1990 roku zajmujemy się izolacjami nie tylko dla osób indywidualnych ale również dla firm i spółdzielni mieszkaniowych. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na produkty i usługi o wysokiej jakości.

Dlaczego system QPIR?

Poznaj główne zalety systemu QPIR i sprawdź czemu jest to najlepszy wybór!

1. Łatwa aplikacja

Aby zainstalować na dachu nasz system izolacyjny wcale nie potrzebujesz żadnej wiedzy z zakresu budownictwa czy izolacji. Otrzymujesz od nas cały potrzebny zestaw wraz z instrukcją - dzięki temu zaoszczędzisz sporo pieniędzy na wykonaniu. Jeśli jednak stwierdzisz, że nie chcesz samemu wykonywać tej pracy - możesz zlecić ją nam. Dla nas klient jest najważniejszy!

2. Termo i hydroizolacja

Pełnoprawna termo i hydroizolacja – 10cm poliuretanu w płycie PIR + warstwa powłoki Flexoplast to idealny duet nawet na problematyczne dachy. Możesz być pewien, że z tym zestawem stworzysz w 100% szczelną warstwę.

3. Odporność na warunki

System QPIR można układać na dachu nawet podczas gorszej pogody (wiatr, niska temperatura) co wyklucza np natrysk piany PU