Szkolenie 2023 – natrysk piany – 15-16 czerwca

Szkolenie 2023 - natrysk piany

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejne już szkolenie z serii Akademia Kumibex. Spotkanie to pozwoli zdobyć Państwu wiedzę i doświadczenie pozwalające na rozpoczęcie swojej działalności z zakresu izolacji termicznej i hydroizolacji obiektów budowlanych.

Metoda izolacji jaką stosujemy to natrysk piany poliuretanowej co jest obecnie najlepszym rozwiązaniem dostępnym na rynku.Każdy UCZESTNIK otrzyma po szkoleniu stosowny certyfikat potwierdzający udział. Firma Kumibex jest dystrybutorem renomowanej na całym świecie marki GRACO Jest to sprzęt do natrysku pian i powłok z najwyższej półki i na takich maszynach również będziemy wykonywać pokazy i szkolenia. Będziemy mieli również przyjemność poprowadzenia całego szkolenia zarówno strony teoretycznej jak i praktycznej.

Ponadto firma Polychem Systems zaprezentuje materiały przeznaczone do natrysku. Będą mogli zobaczyć Państwo różnice pomiędzy różnymi pianami i rozwiązaniami. Zostanie również poruszona kwestia BHP podczas wykonywania natrysków pian i powłok.

Przedstawiciel firmy OVB Polska pan Wojciech Halczok zaprezentuje różne metody i możliwości finansowania inwestycji w początkowej jej fazie. Jak najlepiej zakupić urządzenie aby miesięczny jego koszt był jak najniższy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 784 699 969, lub poprzez maila: graco@kumibex.pl

Szkolenie odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2023 w perfekcyjnym Seven Hotel.


Koszt szkolenia to 1476zł brutto (1200zł netto) i zawiera nocleg w hotelu 4* (pokoje 2os.), wyżywienie (2x obiad, śniadanie, kolacja), materiały edukacyjne, odzież ochronną podczas natrysku, przydział chemii do natrysku, i wiele więcej!

    UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona! Obowiązuje kolejność zgłoszeń.