Szkolenie: Natrysk piany [lipiec 2020]

szkolenie natrysk akademia kumibex piana pur
szkolenie natrysk akademia kumibex piana pur

–> AKTUALNE SZKOLENIE <– KLIK!

Wszystko powoli wraca do normy, więc i my powracamy do Państwa z naszym cyklem szkoleniowym!

Najnowsza edycja szkolenia już zapowiedziana!

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejne już szkolenie z serii Akademia Kumibex. Spotkanie to pozwoli zdobyć Państwu wiedzę i doświadczenie pozwalające na rozpoczęcie swojej działalności z zakresu izolacji termicznej i hydroizolacji obiektów budowlanych. Metoda izolacji jaką stosujemy to natrysk piany poliuretanowej co jest obecnie najlepszym rozwiązaniem dostępnym na rynku.

Każdy UCZESTNIK otrzyma po szkoleniu stosowny certyfikat potwierdzający udział.

Firma Kumibex jest dystrybutorem renomowanej na całym świecie marki GRACO Jest to sprzęt do natrysku pian i powłok z najwyższej półki i na takich maszynach również będziemy wykonywać pokazy i szkolenia. Będziemy mieli również przyjemność poprowadzenia całego szkolenia zarówno strony teoretycznej jak i praktycznej.

Ponadto firma Polychem System zaprezentuje materiały przeznaczone do natrysku. Będą mogli zobaczyć Państwo różnice pomiędzy różnymi pianami i rozwiązaniami. Zostanie również poruszona kwestia BHP podczas wykonywania natrysków pian i powłok.

Firma Kompresory Kompresory Atmos Chrást oddział w Polsce przedstawi maszyny potrzebne do zasilenia reactora Graco sprężonym powietrzem, które to jest niezbędne do prawidłowego natrysku piany.

Przedstawiciel firmy OVB Polska pan Wojciech Halczok zaprezentuje różne metody i możliwości finansowania inwestycji w początkowej jej fazie. Jak najlepiej zakupić urządzenie aby miesięczny jego koszt był jak najniższy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 784 003 853, lub poprzez maila: graco@kumibex.pl Nasi przedstawiciele są do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.
Szkolenie odbędzie się w dniach 23-24 lipca w perfekcyjnym SevenHotel**** znajdującym się w Bytomiu – około 20 minut drogi samochodem od Katowic czy Tarnowskich Gór.

Zapisy pod numerem: +48 784 003 853

Serdecznie zapraszamy!

 

UWAGA! Szkolenie WRZEŚNIOWE dobiegło końca! Nie chcesz przegapić kolejnego? Zostaw nam swoje dane poniżej: