Szkolenie – natrysk piany PU 2019 [Akademia Kumibex]

–> AKTUALNE SZKOLENIE <– KLIK!

Edycja II roku 2019 już zapowiedziana!

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejne już szkolenie z serii Akademia Kumibex. Spotkanie to pozwoli zdobyć Państwu wiedzę i doświadczenie pozwalające na rozpoczęcie swojej działalności z zakresu izolacji termicznej i hydroizolacji obiektów budowlanych. Metoda izolacji jaką stosujemy to natrysk piany poliuretanowej co jest obecnie najlepszym rozwiązaniem dostępnym na rynku.

Każdy UCZESTNIK otrzyma po szkoleniu stosowny certyfikat potwierdzający udział.

Firma Kumibex jest dystrybutorem renomowanej na całym świecie marki GRACO Jest to sprzęt do natrysku pian i powłok z najwyższej półki i na takich maszynach również będziemy wykonywać pokazy i szkolenia. Będziemy mieli również przyjemność poprowadzenia całego szkolenia zarówno strony teoretycznej jak i praktycznej.

Ponadto firma Synthesia Polska zaprezentuje materiały przeznaczone do natrysku. Będą mogli zobaczyć Państwo różnice pomiędzy różnymi pianami i rozwiązaniami.

Firma Kompresory Kompresory Atmos Chrást oddział w Polsce przedstawi maszyny potrzebne do zasilenia reactora Graco sprężonym powietrzem, które to jest niezbędne do prawidłowego natrysku piany.

Firma Gwiazda & Grochowski Investment S.C zaprezentuje metody zabezpieczenia górnych dróg oddechowym co jest kluczowe w branży natryskowej. Dodatkowo będą mogli zobaczyć Państwo osprzęt poprawiający komfort i bezpieczeństwo pracy.

Przedstawiciel firmy OVB Polska zaprezentuje różne metody i możliwości finansowania inwestycji w początkowej jej fazie. Jak najlepiej zakupić urządzenie aby miesięczny koszt był jak najniższy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 381 32 00 (wewnętrzny “3”), lub poprzez maila: graco@kumibex.pl

Szkolenie odbędzie się w dniach 17-18 października w jak zawsze perfekcyjnym kompleksie hotelowym Hotel na Podzamczu.

Serdecznie zapraszamy!

 

    Jakie zagadnienia Pana/Panią interesują najbardziej?

    Maszyny GRACONatrysk piany PURTechnologiaPraktyka

    Termin:

    maj 2024
    czerwiec 2024