Termo- i hydroizolacje nowych dachów na bazie systemów PoliuretanSpray:

– Usługi w zakresie wykonania poszycia dachu na nowopowstałych budynkach w technologii PoliuretanSpray. Gwarantujemy uzyskanie najlepszych parametrów izolacji termicznej z jednoczesną wieloletnią gwarancją na szczelność przeciw wodom opadowym. Specjalizujemy się w realizacji dachów zielonych.

Termorenowacje dachów istniejących z dowolnym poszyciem bez konieczności zrywania:
– Usługi renowacji oraz remonty istniejących dachów w technologii PoliuretanSpray pozwalają ograniczyć koszty związanych z utylizacją starego poszycia (np. papa stosowana w przypadku dachu płaskiego). Nie dociążają konstrukcji nośnej dachu w sposób istotny wymagający przeliczeń. Pozwalają na dalsze wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.

UWAGA ! W ramach prac remontowych związanych z naprawą dachu uzyskujemy dodatkowy element dotyczący polepszenia izolacji termicznej.

Renowacje dachów z poszyciem z piany poliuretanowej. Firma podejmuje wyzwanie jakim jest remont dachów wykonanych w przeszłości w technologii natrysku pianki poliuretanowej, w przypadku gdy firmy wykonującej usługę już nie ma lub firma uchyla się od prac naprawczych.

Odnawianie powłok refleksyjnych przeciw UV
Aplikacja
różnego rodzaju powłok refleksyjnych chroniących poszycia z pianki poliuretanowej przed oddziaływaniem promieni UV oraz innych czynników, takich jak np. ptaki.

Cennik usług, czyli Ile kosztuje remont dachu?

Wiele osób planujących remont myśli: „ Zlecę remont dachu. Jaką kwotę będę musiał/a na to przeznaczyć?”. Nie ma prostej odpowiedzi ponieważ koszt remontu jest uzależniony od rodzaju (i rozmiaru) zlecenia. Nasi pracownicy na podstawie indywidualnych wymagań Klienta, na miejscu oszacowują kosztorys prac remontowych.