Zajmujemy się termoizolacją dachów z wykorzystaniem systemów PoliuretanSpray. Realizujemy też zlecenia na hydroizolacje dachów przemysłowych, płaskich i innych. Świadczymy usługi w zakresie wykonywania poszycia dachu na nowopowstałych budynkach w technologii PoliuretanSpray. Gwarantujemy uzyskanie najlepszych parametrów izolacji termicznej z jednoczesną wieloletnią gwarancją na szczelność przeciw wodom opadowym. Specjalizujemy się w realizacji dachów zielonych. Zajmujemy się też termorenowacją dachów istniejących z dowolnym poszyciem bez konieczności zrywania oraz izolacją poddaszy w Śląskiem.

Remonty dachów w Śląskiem

Przeprowadzamy renowacje i remonty dachów w Śląskiem. Korzystamy z technologii PoliuretanSpray, która pozwala ograniczyć koszty związane z utylizacją starego poszycia (np. papy stosowanej w przypadku dachu płaskiego). Dzięki renowacji lub remontowi dachu z zastosowaniem piany poliuretanowej, Klient zyskuje dodatkowy element dotyczący polepszenia izolacji termicznej. Podejmujemy się również remontów dachów wykonanych w przeszłości w technologii natrysku pianki poliuretanowej, w przypadku gdy firmy wykonującej usługę już nie ma lub firma uchyla się od prac naprawczych. Świadczymy też usługi odnawiania powłok refleksyjnych przeciw UV. Dzięki ich aplikacji, ocieplenie dachu pianką poliuretanową zyskuje dodatkową ochronę, nie tylko przed promieniami UV, ale też przed mechanicznymi czynnikami.

Ocieplanie dachu pianką

Ocieplanie dachu pianką nie dociąża konstrukcji nośnej w sposób istotny i wymagający przeliczeń. Dzięki licznym zaletom pozwala na wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Pianka PUR jest trwała, lekka i świetnie dopasowuje się do kształtu izolowanych miejsc. Jest to materiał bezpieczny, ze względu na swoje samogasnące właściwości. Ma niski współczynnik przewodzenia ciepła, dlatego zapewnia lepszą izolację, niż tradycyjne materiały izolacyjne. Ponadto tworzy nie tylko izolację termiczną, ale również wodochronną, przez co chroni dach zarówno przed wodą deszczową, jak i przed nagrzewaniem się. Dzięki wysokiej izolacji termicznej, ogranicza straty energii i wpływa na obniżenie rachunków za ogrzewanie. W przypadku zastosowania pianki otwartokomórkowej, zapewnia też akustoizolację. Ocieplanie dachu pianką PUR to najlepszy, dostępny na rynku sposób izolacji.

Cennik usług, czyli Ile kosztuje remont dachu?

Wiele osób planujących remont myśli: „Zlecę remont dachu. Jaką kwotę będę musiał/a na to przeznaczyć?”. Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi, ponieważ koszt remontu jest uzależniony od rodzaju (i rozmiaru) zlecenia. Nasi pracownicy na podstawie indywidualnych wymagań Klienta, na miejscu oszacowują kosztorys prac remontowych. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.